רעיון להצעת נישואין

מתכננים להציע נישואין לבחירת לבכם בעת חופשה בארץ או בחו"ל? מי מביניכם שאינו מסתפק בהצעת נישואין שגרתית וגם חובב הרפתקאות יכול להיעזר ברשימה שהכנו כאן ולקבל רעיונות להצעת נישואין מיוחדת, מאתגרת ובלתי נשכחת.

הצעות נישואין בצניחה חופשית :
אם שניכם הרפתקנים ולא חוששים לקפוץ מטה ממטוס מגובה של 4,000 מטר – תוכל לתכנן אחת מבין ה הצעות נישואין מקוריות ביותר – צניחה חופשית. מדובר בצניחת טנדם, בה כל אחד מכם יהיה קשור למדריך מוסמך. מספר שניות לאחר הקפיצה מהמטוס ייפתח המצנח ואז תוכלו ליהנות מנופים עוצרי נשימה ודממה חלומית. על האדמה תחתיכם ייפרס שלט ענק שהכנתם מבעוד מועד ובו כתובה השאלה המרגשת "התינשאי לי". כשתגיעו לקרקע, מלאי אדרנלין והתרגשות, תוכלו לשלוף מהסרבל שלכם טבעת אירוסין מנצנצת ולהפוך את ההצעה לרשמית. מומלץ שלא לוותר על שירותי הצילום שמציעים מועדוני הצניחה ולהנציח כל רגע של ההצעה האקסטרימית הזו. מקומות מומלצים בעולם לצניחה חופשית – חוף הבונים (ישראל), טאופו (ניו-זילנד), בואנוס איירס (ארגנטינה), קנקון (מקסיקו), הרי האלפים האיטלקיים.

הצעות נישואין על כדור פורח :
טיסה בכדור פורח הפכה בשנים האחרונות לטרנדית במיוחד (וזמינה גם בארצנו הקטנטונת). אם אתם באירופה, באפריקה או מטיילים בארץ תוכלו להזמין טיסה קסומה ורומנטית בכדור פורח ולקיים שם הצעת נישואין. כמו בצלילה מתחת למים, טיסה בכדור פורח מאפשרת לכם ליהנות מנופים קסומים בדממה מרגשת. אם תתזמנו את הטיסה בשעות שקיעה או בדמדומי הזריחה, תוסיפו לאווירה אפקטים נדירים של תאורה. תכנון מוקדם עם מפעיל הכדור מומלץ וכך תוכלו להשיק כוסות שמפניה במרומים ולאכול ארוחה רומנטית, כך שכל מה שיוותר לכם יהיה להוציא טבעת אירוסין ולהציע לאהובתם להינשא לכם. מקומות מומלצים בעולם לטיסה בכדור פורח – עמק יזרעאל (ישראל), קפדוקיה (טורקיה), ספארי בקניה, שאטו ד'או (שוויץ).

הצעות נישואין אחרי קפיצת באנג'י :
אמיצים במיוחד יוכלו לקפוץ היישר לזרועות אהוביהם – ותוך כדי ריחוף בין שמים לארץ לצעוק את שם בת הזוג ולהציע לה נישואין. לאחר מכן, כשתגיעו כבר לקרקע יציבה תוכלו לכרוע ברך ולהוציא טבעת אירוסין. ורסיה נוספת להצעת נישואין בעת קפיצת באנג'י היא דווקא שהמציע ממתין לבחירת לבו למטה עם שלט בו כתובה הצעת הנישואין – אותו יניף לאוויר ברגע הקפיצה. כך או כך מדובר בהצעת נישואין רווית אדרנלין ובלתי נשכחת. מקומות מומלצים בעולם לקפיצת באנג'י – לאס וגאס (ארה"ב), קניון הנוויס (ניו זילנד), תעלת קורינתוס (יוון), מגדל מקאו (סין), גשר בלאוקרנס (דרום אפריקה).

הצעות נישואין בטיסה פרטית במסוק :
אם הזדמנתם לאתרי תיירותיים בעולם או שנשארתם בארץ וחשקתם בהצעת נישואין ייחודית תוכלו להזמין טיסה זוגית במסוק פרטי. סגנון טיסה שכזה יאפשר לכם להמריא ממקום מוסדר, להיחשף לנופים מרהיבים ובחלק מהמקרים אף לבחור יעד משלכם לעצירה – כמו פיקניק רומנטי ביער פסטורלי או צימר מיוחד. במרומים או בשובכם לפני האדמה תוכלו להצהיר על אהבתכם ולהציג טבעת אירוסין לאהובתכם. מקומות מומלצים לטיסה במסוק: טיסה בשמי ישראל, מפלי ניאגרה (קנדה), מפלי ויקטוריה (זימבבואה), מפלי איגואסו (ברזיל), קווי נסקה (פרו).

הצעות נישואין תוך כדי טיפוס הרים :

העולם מלא מקומות מדהימים שבכדי להגיע אליהם נדרש מסע רגלי ואף טיפוס שאורך לעיתים מספר שעות או אפילו מספר ימים. אם אתם זוג אוהבי לכת ולא נרתעים מאתגרים – הצעת נישואין והוצאת טבעת אירוסין בסיומו של מסלול או בהגעה לפסגה כתחתיכם נפרס נוף עוצר נשימה, יכולה להיות חוויה מספקת, מעצימה ומרגשת במיוחד שתהפוך את המאמץ שעברתם לשווה במיוחד. מקומות מומלצים: טרק האנפורנה (נפאל), סלע אולרו (אוסטרליה), טורוס דל פיינה (צ'ילה), פארק הטריגלאב (סלובניה), מחוז סוונטי (גיאורגיה).

פורסם בקטגוריה Main. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.