קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי אצל יואל גבע

בית הספר יואל גבע הוקם בתחילת שנות התשעים. והוא מספק גם קורסים למבחן הפסיכומטרי. בית הספר יואל גבע מתהדר באיכות המורים שלו, ומבטיח צוות הוראה מתקדם ומנוסה, שאוהב ללמד, ומבטיח את הצלחת התלמידים בקורס.

קורס הפסיכומטרי של יואל גבע הוא קורס מרתוני ואינטנסיבי. ביואל גבע מאמינים בשינון החומר, בהבנתו ובחזרות רבות על החומר הנלמד. לכן, בית הספר ממליץ למי שמגיע לאחד מקורסי הפסיכומטרי שלהם להתחייב ללימודים בקורס, לצמצם שעות עבודה ופעילות חברתית, ולהתרכז בלימודים, כדי לפנות מספיק זמן לשיעורים ולתרגולים בבית.

כאמור, עיקר גאוות בית הספר היא על המורים שלו. בית הספר מקבל מורים לפסיכומטרי שעבדו בעבר בהוראה לקראת המבחן הפסיכומטרי, והוכיחו את עצמם בבתי הספר האחרים. בנוסף עוברים המורים מיונים קפדניים, כדי להבטיח שרק העלית שבעילית תתקבל ותרכיב את צוות ההוראה של בית הספר.

בית הספר מתחייב גם להיקף שעות לימוד חסר תקדים. הנחת היסוד של בית הספר היא שמצוינות והגעה למימוש הפוטנציאל מחייבים למידה, שינון ותרגול סביב השעון בזמן שלפני המבחן. לכן, הקורסים של יואל גבע הם ארוכים, אינטנסיביים, וככל שמתקרבים למועד הבחינה גם מרתוניים. בזמן המרתונים, נעשות סימולציות רבות, חוזרים שוב על החומר הנלמד ומתרגלים את כל החומר מהתחלה.

בית הספר מאמין בקשר שבין המורה לתלמיד, ולכן, המורים מחויבים להצלחת תלמידיהם. המורים מעורבים בחומר הנלמד אצל כל תלמיד ויודעים לנתב כל תלמיד באופן פרטני לעבודה על הנקודות החלשות שלו- כדי לחזק אותן לקראת המבחן.

פיתוח חומרי למידה

חלק מהמורים בבית הספר, בעלי ותק רב בהוראה לקראת המבחן הפסיכומטרי הם אלו שכותבים את חומר הלימודים, הסימולציות ומערכי השיעור של הקורסים להוראת הפסיכומטרי. העבודה על חומרי הלימוד דקדקנית, ומדמה את אופן כתיבת המבחן הפסיכומטרי. כל שאלה נבדקת על ידי כמה מורים מומחים, והחומרים מתעדכנים כל הזמן, בהתאם לשינויים במבנה המבחן והשאלות בו.

בית הספר מתגאה בחומרי הלימוד שלו, וכל תלמיד בו מקבל ספר קורס, ספרי תרגול לבית, מילונים להרחבת אוצר המילים, כרטיסיות לתרגול.

כמו כן, לקראת המרתונים יש גם ספרי קורס למרתון, ספרי תרגול מרתוניים, וסימולציות המדמות את המבחן עצמו.

פורסם בקטגוריה Main. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.