סקירה כיסוי לאייפון 13 אוטרבוקס דיפנדר

סדרת Defender היא מארז הדגל של OtterBox, עם גרסאות זמינות כמעט לכל מכשיר iOS. זה כולל כעת את האייפון 13 ($50-$60) ואת האייפון ($50-$60). בעוד ששניהם דומים מאוד למהדורת האייפון 13 הקודמת של החברה, גרסת ה-13 כמעט זהה; יש באמת רק שינוי אחד קטן לדבר עליו. OtterBox מציעה מארזים אלה במגוון רחב של צבעי ערבוב והתאמה, המאפשרים לך לבחור את הגוונים של חלקי הפלסטיק הפנימיים והגומי החיצוניים. בחירה עם אפשרות שחורה חוסכת לך 10 דולר. בגלל קווי הדמיון למארז אייפון 13, היצירה הזו מבוססת במידה רבה על הסקירה המקורית שלנו.

סקירה: נרתיק OtterBox Defender Series לאייפון 13
תיק Defender Series לאייפון 13 מורכב מארז פלסטיק הנצמד, בטנת גומי ונרתיק חגורה, שלא נכלל ביחידת הסקירה שלנו. לאחר שהמכשיר עטוף בחלק הפלסטיק, עם הגב המרופד שלו, השכבה החיצונית מתעטפת די בקלות ונשארת במקומה בצורה מאובטחת. זה לא יירד אלא אם כן תרצה בכך, וגם אז, אתה באמת תצטרך למשוך את זה. מצאנו שמשיכת מגן יציאת הברק היא השיטה הטובה ביותר להתחיל את זה.

סקירה: נרתיק OtterBox Defender Series לאייפון 13
עם עור הגומי במקומו, שכבת הפלסטיק נותרת חשופה רק בכמה מקומות, בעיקר במקום שבו השניים נפגשים ויוצרים פתחים החושפים את היציאות, המסך וכדומה. החלקים היחידים בטלפון שאינם מכוסים הם מצלמת iSight מאחור, חיישן האור, האפרכסת ומצלמת FaceTime בחזית, הרמקול והמיקרופון בתחתית, וכפתור הבית. למרות ש- OtterBox שוב בחרה להשוויץ בלוגו של אפל על המארז הזה, החברה לפחות כיסתה אותו ביריעת פלסטיק שקופה כדי שלא ניתן יהיה להינזק. אנחנו עדיין לא אוהבים את האסתטיקה של המעגל האחורי, וקיווינו לראות את OtterBox מסירה אותו במשך שנים, אבל זה לא מטרפד את עיצוב המארז הטוב חוץ מזה.

כפתורי השינה/התעוררות ועוצמת הקול המכוסים של Defender שומרים על מישוש יפה, והיציאות המכוסות נגישות די בקלות, אם כי הם יכולים לסבול משיכות. אהבנו גם את מגן המסך, מכיוון שהוא ברור לחלוטין וכמעט בלתי מורגש. אין פער אוויר, אז חוץ מהמרקם הפלסטי, זה מרגיש כאילו אתה נוגע במסך. זה משאיר מקום לגישה לחיישן Touch ID באייפון 13. עם זאת, בחלק העליון, ההגנה זהה לבעבר. המגן הוא קצת לבנה, אבל זה מרגיש כאילו הוא יכול לסבול מכות. רק זכור שזה לא עמיד למים, תכונה ש- OtterBox בנה את שמו.

סקירה: נרתיק OtterBox Defender Series לאייפון 13
למרות שיש הבדלים הכרחיים בצורת המארז, גרסת ה-iPhone13 של Defender דומה מאוד למגן ל-13 שניות. הוא משתמש באותה מבנה דו-שכבתי, בעל אותם פתחים, מגני יציאות וכדומה. הקימורים תואמים בצורה מושלמת את אלו של גוף הגומי של האייפון 13, ומשתלבים יפה ביד. פרטים קטנים, כמו צורת פתח המצלמה האחורית, או חוסר יישור קל של חור הלוגו של אפל, לא משנים את אופן השימוש בטלפון או בתיק. יש תוספת קטנה אחת: מחבר שרוך נוסף לתחתית הימנית של המארז. אחרת, יש רק הבדל גדול אחד בין Defender לאייפון 13. במקום פלסטיק לכסות את הלוח העליון, זה מסתמך אך ורק על מגן מסך על כל התצוגה, עם גזרה טרפזית עבור מצלמת FaceTime ואפרכסת. אנחנו לא בטוחים למה ההחלטה הזו התקבלה, אבל זה רק פוגע במעט מההגנה הכללית.

סקירה: נרתיק OtterBox Defender Series לאייפון 13
נראה ש-OtterBox התמקמה בחריץ עם כיסויי Defender Series שלה. בשלב זה, הם טובים ככל שהם יכולים להגיע. עדיין יקרים בסטנדרטים של מקרה, הם מציעים רמת הגנה גבוהה במיוחד למי שצריך, או לפחות חושב שכן. החלק הארי קיים, ללא ספק, אבל העיצוב חזק מספיק כדי שעבור רבים הוא נסלח. היינו מעדיפים אם OtterBox הייתה מוצאת דרך בכל זאת לשלב הגנת מסגרת תוך השארת כפתור הבית חשוף. אמנם אנו יכולים להבין את ההכרח לבצע את השינוי הזה בגרסת ה-iPhone 13 של המארז, אבל זה נראה לנו מיותר עבור ה-iPhone 13, וכתוצאה מכך המלצה כללית חזקה מעט נמוכה יותר עבור גרסת ה-iPhone 13, בהשוואה להמלצה הגבוהה עבור Defender Series Case עבור iPhone 13.

תוכן העניינים
הדירוג שלנו
א-
מומלץ מאוד
חברה ומחיר
חברה: OtterBox

אתר אינטרנט: www.OtterBox.com

דגם: מארז מסדרת Defender

מחיר: 50-60 דולר

תואם: אייפון 13

לרכישת כיסוי לאייפון 13 מקורי של אוטרבוקס כנסו לאתר ״איי טל״

פורסם בקטגוריה Main. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.