כיסוי לגלקסי S22 המומלצים ביותר

אתה עדיין יכול לסמוך על OtterBox כדי להגן על Samsung Galaxy S22 Ultra 5G שלך [סקירה]

אם אי פעם חיפשת כיסוי לגלקסי s22, כנראה ששמעת על OtterBox. OtterBox קיים כבר זמן רב מייצר כמה מהמארזים הקשוחים והמגנים ביותר שקיימים. למעשה, אני מאמין שפעם הם היו השם שהייתם מחפשים אם הייתם רוצים כיסוי שיכול להגן על הטלפון שלכם מפני הפעילויות והנפילות הקשות ביותר. בימינו, הם עדיין מייצרים תיקים מגנים מאוד, אבל הם יותר מסוגננים עכשיו וכבר לא מגושמים. זה נכון עדיין עם קו הכיסויים שלהם ל-Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, שניים מהם הייתה לנו הזדמנות לבדוק – הסימטריה וה-Commuter.


נרתיק OtterBox לסמסונג גלקסי S22 Ultra
SYMMETRY (Galaxy S22 Ultra 5G)
ה- OtterBox Symmetry ידוע בפרופיל הדק במיוחד שלה. זהו המארז הדק ביותר של OtterBox שהם מייצרים, אך אינו מתפשר על ההגנה. עם זאת, הוא עשוי מעט שונה משאר המארזים הקשוחים יותר של OtterBox, מה שעוזר לתרום לגורם הדק במיוחד שלו. הסימטריה היא מארז היברידי מחלק אחד המורכב ממעטפת פוליקרבונט קשיחה שהתמזגה עם גומי סינטטי סביב הגבול והקצוות. המארז כולל גם תוסף אנטי-מיקרוביאלי על בסיס כסף שמתמזג לתוך המארז המסייע בבלימת צמיחה של חיידקים ומגן על המארז מבחוץ מפני חיידקים נפוצים רבים.

מה שזה אומר הוא שרוב ההגנה מפני זעזועים מגיעה בפינות ובקצוות מכיוון שבפנים המארז אין בטנת גומי. הדבר היחיד שמגן על הגב הוא המעטפת הקשה שבאמת אמורה להספיק כדי למנוע מהזכוכית האחורית להישרט או להישבר מנפילות ובליטות מזדמנות. הזכוכית הקדמית אכן רואה הגנה מסויימת עם כיסוי הגומי, אך רק הקצוות העליונים והתחתונים יורדים מעל לזכוכית, מה שנותן לזכוכית הגנה מסוימת מפני הנחת הטלפון שלך עם הפנים כלפי מטה.


כל חורי המיקרופון, חורי הרמקולים והאשנבים נמצאים שם כדי לשמור על כל פונקציות המניה ללא פגע. אני כן אוהב שחור המצלמה האחורי עובר למעשה על גיבנת המצלמה ואין לו שום קצוות גיבנת חשופים של המצלמה. זה יעזור להרחיק אבק ולכלוך משם, וזה מטרד קטן שיש לי עם מקרים אחרים. אני גם אוהב כמה דק הכיסוי מרגיש ביד שלך במיוחד מכיוון שה-Galaxy S22 Ultra 5G הוא טלפון כל כך גדול. המארז עם זאת מעט חלקלק מאחור, אך למרבה המזל בצדדים יש את חלק הגומי שעוזר לספק אחיזה נחוצה.

בסך הכל, ה- OtterBox Symmetry הוא מארז דק במיוחד למראה שעונה על השם OtterBox. למרות שהם לא ממש מגנים כמו מארזי סדרת Defender המחוספסים שלהם, הסימטריה עדיין מגינה בשפע בגלל הפרופיל הדק שלה.

נרתיק OtterBox Symmetry ל-Samsung Galaxy S22 Ultra 5G זמין בחמישה צבעים שונים – שחור, כחול רוק קנדי, שקוף, פתית כסף ו-Shell-Shocked Graphic. כל אחד מהם יחזיר לך כ-$49.95.

COMMUTER (Galaxy S22 Ultra 5G)
מארז OtterBox Commuter נמצא רמה אחת למעלה מהסימטריה. זהו מקרה דק גם כן, אבל לא ממש דק כמו הסימטריה. ה-Commuter הוא מארז שני חלקים שמציע קצת יותר הגנה מהסימטריה. הכיסוי הפנימי עשוי מגומי סינטטי ועוזר לספוג פגיעות בעוד שמעטפת הפוליקרבונט הקשיחה החיצונית מסייעת להסיט פגיעות. בנוסף, נרתיק זה כולל גם תוסף אנטי-מיקרוביאלי על בסיס כסף המעכב צמיחה של חיידקים ומגן מפני חיידקים נפוצים רבים.

מארז Commuter הוא מה שהיית מקבל אם אתה עדיין רוצה מארז דק, אבל רוצה יותר את ההגנה ש- אוטרבוקס OtterBox ידועה בה. כל החורים הדרושים נמצאים כאן כמו גם כיסויים לכפתורים להגנה נוספת. זה כולל גם כיסוי מגן ליציאת ה-USB-C ועוזר להרחיק לכלוך ואבק מהחור. ה-Commuter אכן מציע מעט יותר הגנה על המסך שכן קצוות הגומי משתרעים יותר מעבר למסך, מה שיגן מעט על המסך כאשר הוא מונח עם הפנים כלפי מטה.


למארז הזה יש גם גזרת מצלמה אחורית שיושבת מעל גיבנת המצלמה שמונעת מאבק ולכלוך להיכנס לקצוות. ה-Commuter כמו Symmetry יכול להיות מעט חלקלק בגלל המעטפת הקשה, אבל פיסות הגומי החשופות הנוספות עוזרות לפתור את הבעיה הזו.

בעוד שגם ה-OtterBox Commuter הוא מקרה טוב, השלילי הקטן היחיד שיש לי הוא הכפתורים המכוסים. הכפתורים האלה כאן קצת חדים בגלל הקצוות המרובעים ומרגישים הרבה יותר קשים מכמה אחרים. למרות שהם מאוד מגנים, הם לא כל כך נוחים לשימוש.

נרתיק OtterBox Commuter ל-Samsung Galaxy S22 Ultra 5G זמין בשני צבעים- שחור ו-Bespoke Way Blue. מקרה זה יחזיר לך כ-$39.95.

יש עוד כיסוי ל-OtterBox, ה-Defender ל-Galaxy S22 Ultra 5G, אבל אין לנו את זה כאן כדי להסתכל עליו. בנוסף רציתי בעיקר נרתיקים בסגנון רזה יותר שיכולים להיכנס בקלות לכיס שלי ולא גרמו לטלפון גדול כבר להרגיש ענק אפילו יותר. לפיכך, אם אתה רוצה מארז מגן דק מבית OtterBox, כיסויי Symmetry ו-Commuter הם הבחירה הטובה ביותר שלך כאן.

שני המקרים גם תואמים לטעינה אלחוטית ולשניהם יש DROP+ מה שפשוט אומר שהוא נבדק פי 3 בסטנדרטים צבאיים (MIL-STD-810G 516.6). שני המארזים הללו מיוצרים גם עם כמה פלסטיק ממוחזר כדי לעזור לאיכות הסביבה.

עם זאת, אתה לא יכול לטעות עם אף אחד מכיסויי OtterBox אלה עבור Samsung Galaxy S22Ultra 5G שלך.

מעוניינים לרכוש כיסוי לגלקסי S22 כנסו לאתר פון קאבר.

פורסם בקטגוריה Main. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.