השוואת מחירים של קורסי פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי מקיף ואיכותי הוא מוצר לא זול, שמחירו עשוי להגיע ל-5000 שקלים. זהו, כמובן, סכום לא פשוט עבור חייל משוחרר או צעיר שחזר מטיול בהודו. לכן, חשוב מאוד לבחור במכון הפסיכומטרי שיעניק לנו תמורה מלאה בעבור כספנו. כדי לבחור את הקורס הפסיכומטרי הטוב ביותר, מומלץ להשוות בין המחירים של הקורסים המוצעים על ידי המכונים השונים ולבצע מעין סקר שוק קטן.הפרמטרים החשובים שאותם יש לבדוק הם:

  • משך הקורס – קורס פסיכומטרי רציני ואיכותי אמור להימשך לפחות שלושה חודשים. קורס פסיכומטרי שנמשך חודשיים אינו צפוי להיות יעיל, פשוט משום שחודשיים אינם זמן מספיק כדי להעביר את כל החומר.
  • שיטות הלימוד בקורס– על כל אחד מאיתנו לבחור את קורס הפסיכומטרי המתאים לו מבחינת שיטות הלימוד והתרגול. ישנם קורסים החורטים על דגלם את הלימוד באמצעות האינטרנט, ישנם קורסים העושים שימוש במצגות, וישנם קורסים המבוססים על שיעורים פרונטאליים וספרי לימוד. בנוסף, מי שמאמין כי הוא זקוק למספר רב של סימולציות, יבחר קורס שמציע סימולציות רבות ככל האפשר.
  • רמת מדריכים בקורס – קורס שיש בו מדריכים ותיקים ומיומנים עדיף כמובן על קורס שהמדריכים בו הם מדריכים "ירוקים" בראשית דרכם.
  • מספר התלמידים בכיתה – ככל שמספר התלמידים בכיתה קטן יותר, כך המדריך יכול להעביר את החומר בצורה טובה יותר ולהעניק יחס אישי לכל אחד מהתלמידים.

היום ניתן לבצע סקר שוק והשוואת מחירים בין המכונים הפסיכומטריים השונים באמצעות האינטרנט, כך שאיננו חייבים לכתת רגלינו בין המכונים השונים. כל שעלינו לעשות הוא לפנות לאתרים המציעים אפשרות של השוואת מחירים בין מכוני הפסיכומטרי השונים.חשוב כמובן לזכור שאין צורך למהר ולבחור דווקא בקורס הזול ביותר. כדאי לשלם עוד כמה מאות שקלים עבור קורס פסיכומטרי במכון איכותי ובעל מוניטין, שהרי קורס כזה מגדיל את סיכויינו להצליח בבחינה הפסיכומטרית, וזהו הרווח הגדול ביותר

פורסם בקטגוריה Main. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.