הצעת נישואים

יש דברים שיכולים לקרות רק בסרטים… או באמריקה… בני זוג רבים עומלים ימים כלילות על תכנון הצעות נישואין אטרקטיביות, מרגשות ובלתי נשכחות עבור בנות זוגן – ולאחר שטבעת אירוסין מעטרת את אצבעה של בת הזוג – המושכות בדרך כלל עוברים אליה – ובני הזוג נכנסים למרתון התכנונים והארגונים לקראת החתונה המושלמת!
תיאור זה אולי לא תקף לגבי כולם וכמובן שכל זוג לוקח את הדברים בהתאם לאופי ולקצב שלו… אבל בטוח שאם הנושא ייבדק יתגלה כי מרבית הזוגות מעדיפים לחוות שוב הצעות נישואין מרגשות ולענוד טבעת אירוסין מנצנצת על פני החלק הארוך והמורכב של תכנון החתונה עצמה. שני גברברים אמריקאים החליטו לעשות את הבלתי ייאומן ולשלב בין הצעות נישואין וטקסי חתונה – והצליחו, כך נראה, להגשים חלום לבנות הזוג שלהם.

הצעות נישואין וחתונה היישר מהסרטים:

עם הצעות נישואין שכאלו קשה להתחרות, אבל אפשר בהחלט לקבל מהן השראה – במיוחד שבמקרה הזה נעזר בן הזוג בתוכנית "Mobbed" של רשת Fox האמריקאית על מנת להפיק את אירוע האירוסין-חתונה הגרנדיוזי. חלק מהצעות נישואין מרגשות מלוות בדרמה קטנה – במקרה הזה, יצאו בני הזוג, ג'סטין וקייט, לבית קפה בקניון – ובעודם לוגמים קפה החטיפה מישהי סתירה לג'סטין והוא לווה החוצה על ידי שני מאבטחים. קייט ההמומה פרצה בבכי – ומדי לאחר מכן החל מופע פלאש מוב מתוכנן בקפידה – שהסתיים בג'סטין שולף טבעת אירוסין . לאחר שקייט שעוד מעכלת את המתרחש סביבה עונה בחיוב להצעה – היא מובלת החוצה לעבר טקס הנישואין שלה – ובינתיים פוגשת את משפחתה וחברותיה ואף מולבשת עליה שמלה לבנה וחגיגית.
יודעי דבר מספרים שג'סטין לא תכנן בעצמו להינשא לקייט באותו יום של האירוסין, ודווקא צוות ההפקה של התוכנית הוא שעודד אותו לכך – אבל ההימור המסוכן – הפך ליום מרגש במיוחד עבור בני הזוג.

https://youtube.com/watch?v=7F9WZgTgB9E

הצעות נישואין חלומיות שמסתיימות בחתונה:

עם קצת עזרה מבת הזוג, שכללה לא מעט רמזים דיי ברורים לגביי רצונותיה ככלה לעתיד – הצליח ריאן ליק בן ה-27 מטקסס להפיק הצעת נישואין וחתונה באותו יום ממש!
בזכות החשבון שניהלה אמנדה ברשת החברתית, גילה ריאן כי חלומה הוא לענוד טבעת אירוסין וטבעת נישואין באותו יום. אמנדה הקפידה להעלות תמונות ורעיונות ללוח המודעות שלה לגביי הצעות נישואין וחתונת החלומות שלה – ואילו ראין עקב בשקט ותכנן צעד אחרי צעד איך להגשים לה את החלום.
ביום הגורלי, שכנע ריאן את אמנדה לטוס לפגוש חבר במיאמי ולאחר שנחתו ועשו צ'ק אין במלון – ניצל ריאן את ההזדמנות להציע לה נישואין. במקרה של ריאן, הצעת הנישואין לא כללה אמנם רקדנים ויונים מתעופפות, אלא רגע אינטימי של בני הזוג ברחבת הכניסה לאולם הכנסים של המלון במהלכו ענד ריאן טבעת אירוסין על אצבעה של אמנדה הנרגשת.
לאחר שהסכימה להינשא לו, ריאן הוביל את אמנדה לתוך האולם שם המתינו כל הקרובים של בני הזוג – למה שעוד רגע יהיה טקס החתונה של השניים.
כדי להגדיל עוד קצת את הראש, ריאן אשר תכנן את שמלת הכלה של אהובתו, טרח גם להזמין את מעצב השיער והמאפרת המועדפים על אמנדה – ולאחר כל הארגונים – השתתפו שניהם בדבר האמיתי – טקס החתונה.

פורסם בקטגוריה Main. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.